Automatyczne systemy nawadniania

Wykonujemy dla naszych klientów projekty specjalnych systemów nawadniających, które zaoferują Państwa trawnikowi, roślinom i kwiatom w sposób pełni zautomatyzowany odpowiednią ilość wody w odpowiednim czasie. Dobry projekt systemu nawadniającego musi być funkcjonalny, łatwy w utrzymaniu, wydajny, łatwy do sprawdzenia i nie zaniedbujący racjonalnej eksploatacji zasobów wodnych.

Nawadnianie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym trawnika. Bez niego posiadanie pięknego, gęstego i zielonego trawnika jest w naszym klimacie praktycznie niemożliwe. Optymalną dawką wody potrzebną do jednokrotnego podlania trawnika jest taka jej ilość, która w pełni nawilży strefę korzeniową. Dzięki systemowi nawadniającemu woda dociera dokładnie tam gdzie potrzeba i dokładnie w takich ilościach jakie powinny być. Zbyt krótkie nawadnianie będzie nie efektywne, ponieważ nawilży jedynie źdźbła trawy ,warstwę gromadzącego się filcu ( resztek rozkładających się po koszeniu) oraz kilka centymetrów warstwy korzeniowej. Zbyt długie i nie równomierne Nawadnianie prowadzi do strat wody i składników pokarmowych, ponieważ woda będzie przepływać przez warstwę korzeniową do głębszych warstw.

Oferujemy instalację…

…w której jedynym widocznym zakończeniem są wynurzane podczas podlewania zraszacze. Cały system jest w pełni zautomatyzowany, podłączony do czujnika deszczu i bezawaryjny.

Instalacja będzie realizowana z wykorzystaniem urządzeń i materiałów najnowszej generacji, które zapewnią poprawą pracę systemu w skomplikowanych sytuacjach środowiskowych.

Na cały system udzielamy gwarancji, a po czasie gwarancyjnym dalej służymy pomocą. Wszystkie te cechy sprawiają, że automatyczne nawadnianie staje się standardem w nowoczesnym i zrównoważonym ogrodzie.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i umów się na analizę Twojego terenu pod system automatycznego nawadniania.